мАбила — для писателей

Пользователь «Mizantro»

Дата

Я хочу Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro (Конкурсы на мАбиле)

Ось мій телефон, він у мене вже довго аж один рік це вже рекорд в мене ніколи так довго не тримався телефон, до нього в мене був нокіа 1100 але він не витримав спільного життя і після довго занурення в видро з краскою непрацював. Можливо він після цього ще працював, но на ньому не було нічого видно і він не видмивався, а взагалі зараз не про це! Цей телефон став таким після спекотного і веселого літа. Перші трещени на його екрані з‘явилися під час гри в фотбол, справа була така: я був голкіпером, закінчувалась 28 хвилина дугого тайма(у нас тайм був по 30 хвилин) рахунок був 1:2 не на нашу користь, нападник суперників бив в правий кут воріт — я в прижке відбив м’яч але не вспів його зафіксувати в руках, я піднімаюсь і біжу на м‘яч і уже падаю в бік м’яча а нападник в підкаті у бік мене, по м'ячу він потрапляє і забиває гол але не це саме головне,головне те що він в підкаті ковзає в мою сторону ногами вперет ну і кароче(не хочу згадувати цей момент) якби не мій телефон який був в кишені який узяв весь удар на себе я б міг перестати бути повноцінним чоловіком, ну ми врешті-решт програли 1:3 але я залишився трохи з болем але живий! Ось за що я люблю свій телефон! А в правому нижньому кутку телефону це після відкривання пива телефоном, дуже навіть зручно! Обгорів зверху, він на пікніку потрапив у вогнище, втім нема про що розповідати там нема нічого цікавого! Відчуваю і цьому телефону залишилося вже не довго, мої телефони не довго витримують мій активний стиль життя!